انجمن حمایت ازبیماران چشمی آرپی،لبر و اشتارگات در ایران

نسخه‌ی کامل: همسری که نقشه قتل شوهرش را در «لاین» کلید زد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در روزهای پایانی مرداد ماه جسد مردی که آثار بریدگی روی گردنش بود در کنار جاده خمین-الیگودرز کشف شد. پس از بررسیهای گسترده در تحقیقات پلیس مشخص شد زن مقتول عامل این جنایت است. این زن که با همدستی دوست اینترنتیش همسرش را به قتل رسانده بود، ابتدا ادعا کرد که همسرش در شبکه های اجتماعی با زن دیگری ارتباط دارد، اما پس از مواجهه با شواهد، لب به اعتراف گشود و بیان کرد: من با مردی ساکن مشهد در شبکه اجتماعی لاین آشنا شدم و ارتباطمان روز بروز بیشتر شد، به طوری که برای دیدن او چند بار به مشهد رفتم. او زمانی که متوجه شد متأهل هستم، خواست از شوهرم جدا شوم، اما میدانستم شوهرم حاضر به جدایی نیست، به همین دلیل نقشه قتل او را طراحی کردم.پیش از اجرای نقشه از مرد مورد علاقه ام خواستم در شبکه اجتماعی در نقش زن ظاهر شود و با شوهرم ارتباط اینترنتی پیدا کند تا پس از قتل مسیر تحقیقات را به سمت قاتل اینترنتی تغییر دهد. پس از آن طبق نقشه، شوهرم را به خارج از شهر بردم و در بین راه به او قرص خواب آور دادم. وقتی که شوهرم نیمه هوشیار شد، مرد مورد علاقه ام که ما را تعقیب میکرد از خودرویش پیاده شد و با چاقو همسرم را به قتل رساند./